Strona główna
Strona główna
Aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach prosimy o podanie adresu e-mail:

WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

Jesteśmy najstarszym prywatnym biurem podróży w Pszczynie, działamy na rynku organizatorów turystyki od kwietnia 1993 roku, od początku istnienia z siedzibą w Pszczynie, obecnie na ul. Dworcowej 16. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki od 1995 roku, a właścicielka biura jest członkiem Rady Naczelnej Izby PIT od 13 lat.

Certyfikat PIT na rok 2014Certyfikat Śląskiej Organizacji TurystycznejZgodnie z wymogami Ustawy o usługach turystycznych nasze biuro jest wpisane do Centralnego Rejestru Organizatorów i Posredników Turystycznych Wojewody Śląskiego pod nr 0287 . Posiadamy aktualną Gwarancje ubezpieczeniową wystawioną przez TU Signal Iduna Polska.

Gwarancja organizatora turystyki wystawiona przez TU Signal Iduna PolskaWłaścicielka biura została dwukrotnie nagrodzona odznaczeniem za „Zasługi dla Turystyki” w 1999 oraz 2002 roku, wyróżnieniem przyznawanym przez Ministra Gospodarki. W 2002 roku biuro otrzymało również prestiżowy Dyplom Marszałka Województwa Śląskiego za wkład w promocję Powiatu Pszczyńskiego oraz Województwa Śląskiego.W 2005 roku właścicielka biura za szczególne zasługi w dziedzinie turystyki otrzymała z rąk Prezydenta RP Brązowy Krzyż Zasługi.

Dyplom Marszałka Województwa ŚląskiegoOdznaczenia Ministra Gospodarki za „Zasługi dla Turystyki”Nasze biuro specjalizuje się w organizacji imprez dla szkół, zakładów pracy i instytucji na zlecenie.
Proponujemy ponad 100 programów wycieczek w kraju i za granicą, organizujemy wyjazdy motywacyjne oraz integracyjne z ciekawym programem turystyczno-rekreacyjnym.

Prowadzimy bardzo szeroką sprzedaż agencyjną imprez największych polskich touroperatorów: wczasów autokarowych, lotniczych, wycieczek objazdowych, pielgrzymek, rejsów, wyjazdów egzotycznych, trampingów i innych.

Każdy klient znajdzie u nas ofertę dla siebie, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb i warunków finansowych.
Oferujemy także naszym Klientom ubezpieczenia turystyczne jednego z najlepszych Towarzystw Ubezpieczeniowych na rynku polskim- Signal Iduna Polska.

ZAPRASZAMY DO BIURA


ADRES:
Biuro Podróży POLAN
43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 16
tel/fax 0-32/ 210-21-09
tel. 0-32/ 44-70-444
tel. 601 681 040
e-mail: polan@polan-pszczyna.pl