Strona główna
Strona główna
Aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach prosimy o podanie adresu e-mail:

Latam z Katowic!

Latam z Katowic! to cieszący się coraz większą popularnością program zniżek dla osób rozpoczynających swoją podróż z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach.
W ramach tegorocznej, siódmej edycji programu Latam z Katowic!, przygotowaliśmy wraz z naszymi Partnerami programu zniżki na usługi na terenie lotniska. Przed wylotem oraz po pobycie za granicą. Tegoroczny program skierowany jest zarówno dla osób wylatujących rejsami czarterowymi na wypoczynek, ale również dla pasażerów lotów regularnych i tanich linii lotniczych.
Pasażerowie wylatujący w sezonie 2008 lotami czarterowymi z MPL Katowice będą otrzymywali karnety rabatowe zawierające zniżki

- 50 % zniżkę na parking (w przypadku pozostawienia go co najmniej 1 tydzień na parkingu MPL Katowice)
- 20 % zniżkę do restauracji MPL Katowice
- 30 %, 20 %, 10 % zniżkę na wynajem samochodów w wypożyczalni  Armada – GTL Service
- 10 % zniżkę na korzystanie z pokoi gościnnych GTL Service
- 10 % zniżkę do kawiarenki Cafe Bistro
- 5 % zniżkę na zakupy w sklepach  mieszczących się w  strefie wolnocłowej MPL Katowice – Baltona i Keraniss.

Pasażerowie zakupujący w należących do programu biurach podróży bilety lotnicze linii lotniczych operujących z MPL Katowice będą otrzymywali karnety rabatowe zawierające zniżki

- 15 % zniżkę na parking (w przypadku pozostawienia go co najmniej 1 tydzień na parkingu MPL Katowice)
- 10 % zniżkę do restauracji MPL Katowice
- 30 %, 20 %, 10 % zniżkę na wynajem samochodów w wypożyczalni
Armada – GTL Service
- 10 % zniżkę na korzystanie z pokoi gościnnych GTL Service
- 10 % zniżkę do kawiarenki Cafe Bistro

Latanie staje się coraz bardziej modne i pozwala dotrzeć za przystępną cenę w odległe części świata, często będąc jedynym możliwym środkiem transportu w to miejsce. Jest to rozwiązanie najwygodniejsze dla rodzin z małym dzieckiem czy dla osób starszych.
A ponadto oszczędza się czas w podróży, aby wykorzystać go na wypoczynek w czasie urlopu. To szczególnie ważny argument dla wszystkich zapracowanych !

Wylot z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich mieszkających w Województwie Śląskim – czas dojazdu samochodem z Katowic wynosi zaledwie 35 minut, z pozostałych miejscowości regionu niewiele dłużej.

Ponadto Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice we Pyrzowicach oferuje wysoki standard obsługi. Na miejscu w nowym budynku terminala pasażerskiego znajdują się do Państwa dyspozycji m.in. pokój dla matki z dzieckiem, kaplice, sklepy, kawiarnie i bar, punkt usługowy banku PKO BP oraz kantor wymiany walut.


MPL Katowice jest oknem na świat. Liczba regularnych i czarterowych połączeń wciąż rośnie. Przez cały rok Biura Podróży w ramach programu Latam z Katowic! organizują połączenia czarterowe do większości atrakcyjnych obszarów turystycznych w południowej Europie (Grecja, Chorwacja, Bułgaria, Hiszpania, Turcja, Włochy, Kreta, Cypr, Majorka) i Afryce Północnej (Egipt, Maroko, Tunezja).

Linie lotnicze utrzymują bezpośrednie, regularne połączenia lotnicze do większości głównych miast i stolic Europy Zachodniej, m.in. do Rzymu, Mediolanu, Paryża, Londynu, Liverpoolu, Sztokholmu, Aten, Budapesztu, Frankfurtu, Dortmundu, Hanoweru.
Nowością w tym roku będą regularne połączenia Wizz Air na Majorkę oraz do Gdańska, a także wznowienie połączeń do Barcelony – Girony.
Wiele połączeń  z MPL Katowice daje możliwość zorganizowania sobie pobytu we własnym zakresie lub skorzystania z kompleksowej oferty Biur Podróży należących do programu Latam z Katowic!.

Szczególy programu tutaj.