Eger – wycieczka 2 dni

Eger – wycieczka 2 dni

Wycieczka na Węgry - Dolina Tokaju
Podstawowe informacje
Cena:
530 zł/os
Zakwaterowanie:
Hotel EGER PARK 4*
Termin:
23 - 24.03.2019
Wycieczka:
EGER - wycieczka 2 dni
W CENIE:

- przejazd autokarem lux. z WC, video, barkiem i klimatyzacją ( 48 miejsc ) - 1 nocleg ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu w hotelu „Eger & Park” 4* w centrum Egeru, pok. 2,3-os z łazienkami ( w pokojach szlafroki ) - korzystanie ze strefy Wellness w hotelu ( basen z wodą termalną, basen do pływania, jacuzzi, sauny, ręczniki do odbioru w recepcji Wellness ) - 1 obiadokolacja w regionalnej czardzie z muzyką cygańską oraz winem ( dania kuchni węgierskiej ) - pilot z BP Polan na całej trasie - lokalny przewodnik w Egerze, tłumacz w piwniczce winnej - obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - ubezpieczenie NNW i KL za granicą TU Signal Iduna - podatek VAT marża
DODATKOWO PŁATNE:

Bilety wstępów w Egerze: zamek, Minaret, Muzeum Marcepana, lunch w piwnicy winnej Sike Tamasa z degustacją 6 gatunków win, zwiedzanie z systemem słuchawkowym TGS - 25 Euro/os ( płatne pilotowi w autokarze ) Bilety wstępów na baseny termalne w Egerze ok. 2.000 HUF ( wstęp bez ograniczeń czasowych ) – opcja płatna indywidualnie dla chętnych w trakcie czasu wolnego    

TERMIN: 23 – 24.03.2019

1 dzień:
Zbiórka i wyjazd z Pszczyny o godz. 4.00. Przejazd przez Słowację na Węgry do EGERU. Po przyjeździe zwiedzanie EGERU z lokalnym przewodnikiem, mi. Zamek egerski, Plac Dobo, Kościół Minorytów, Bazylika, Minaret oraz Muzeum Marcepana. Po zwiedzaniu zakwaterowanie w hotelu „Eger&Park” 4*.
Czas wolny. Możliwość skorzystania z hotelowej strefy Wellness ( basen z wodą termalną, basen do pływania, jacuzzi, sauny ) O godz.19.00 kolacja w regionalnej czardzie w Dolinie Pięknej Pani z muzyką cygańską i winem. W menu tradycyjne węgierskie dania podawane z kilkoma gatunkami win. Powrót do hotelu ok. godz.22.00. Nocleg.

2 dzień:
śniadanie w hotelu ( 7.00-10.00 ) , czas wolny do godz.12.00. Możliwość skorzystania z hotelowej strefy Wellness ( basen z wodą termalną, basen do pływania, jacuzzi, sauny ) możliwość wejścia na miejski kompleks basenów termalnych ( płatne dodatkowo ) lub spędzenia czasu w parku miejskim czy w okolicy Rynku w Egerze. Wykwaterowanie o godz.12.00 i odjazd do Doliny Pięknej Pani. O godz.12.30 degustacja 6 gatunków win w piwnicy winnej SIKE TAMASA wraz z lunchem ( węgierska zupa gulaszowa, pogacze ) Możliwość zakupów degustowanych win. O ile będą czynne inne piwniczki winne w Dolinie – czas wolny na indywidualny spacer i zakupy. O godz. 14.00- 15.00 odjazd w drogę powrotną do Polski.
Powrót do miejsca zbiórki w późnych godzinach wieczornych ( ok. godz. 22.00- 23.00 )

CENA: 530 zł/os

W CENIE:

– przejazd autokarem lux. z WC, video, barkiem i klimatyzacją ( 48 miejsc )
– 1 nocleg ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu w hotelu „Eger & Park” 4* w centrum Egeru, pok. 2,3-os z łazienkami ( w pokojach szlafroki )
– korzystanie ze strefy Wellness w hotelu ( basen z wodą termalną, basen do pływania, jacuzzi, sauny, ręczniki do odbioru w recepcji Wellness )
– 1 obiadokolacja w regionalnej czardzie z muzyką cygańską oraz winem ( dania kuchni węgierskiej )
– pilot z BP Polan na całej trasie
– lokalny przewodnik w Egerze, tłumacz w piwniczce winnej
– obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
– ubezpieczenie NNW i KL za granicą TU Signal Iduna
– podatek VAT marża

DODATKOWO PŁATNE:

Bilety wstępów w Egerze: zamek, Minaret, Muzeum Marcepana, lunch w piwnicy winnej Sike Tamasa z degustacją 6 gatunków win, zwiedzanie z systemem słuchawkowym TGS – 25 Euro/os ( płatne pilotowi w autokarze )

Bilety wstępów na baseny termalne w Egerze ok. 2.000 HUF ( wstęp bez ograniczeń czasowych ) – opcja płatna indywidualnie dla chętnych w trakcie czasu wolnego

UWAGI:

1/ na wyjazd należy zabrać ze sobą ważny dowód osobisty lub paszport

2/ osoby korzystające z basenów prosimy zabrać stroje kąpielowe i ewentualnie klapki ( hotel zapewnia szlafroki oraz ręczniki )

3/ Walutą na Węgrzech jest HUF ( forint węgierski )
100 HUF = ok. 1,40 zł

4/ Na granicy słowacko-węgierskiej będzie możliwość wymiany waluty. Należy zabrać na wymianę Euro lub kupić forinty w Polsce w kantorze ( zalecane )

5/ W piwniczkach winnych można płacić w forintach, w Euro oraz w większości miejsc w złotówkach i kartą