LWÓW – 3 dni

LWÓW – 3 dni

Podstawowe informacje
Cena:
650 zł/os (gr.min 40 osób)
Zakwaterowanie:
Hotel WALENTYNA 3*
Termin:
10.05.2019 - 12.05.2019
Wycieczka:
Wycieczka Lwów
W CENIE:

- przejazd autokarem z WC, video, barkiem i klimatyzacją - 2 noclegi, 2 śniadania w formie bufetu w hotelu WALENTYNA 3* na obrzeżach - 1 obiadokolacja w restauracji we Lwowie - bankiet z muzyką na żywo w hotelowej restauracji - przewodnik miejscowy podczas zwiedzania Lwowa - licencjonowany pilot z BP „Polan” na całą trasę - ubezpieczenie NNW i KL za granicą - podatek VAT marża
CENA NIE OBEJMUJE:

Bilety wstępów we Lwowie oraz zwiedzanie z systemem TGS : 20 USD /os ( płatne pilotowi w autokarze ) Koszt wstępów obejmuje następujące obiekty: Cmentarz Łyczakowski, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Kamienica Królewska, Katedra Ormiańska, Teatr Opery i Baletu.

TERMIN: 10 – 12.05.2019

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki w Pszczynie o godz. 5.00, przejazd do granicy polsko-ukraińskiej. Przekroczenie granicy, przejazd do Lwowa. Po przyjeździe zwiedzanie najbardziej znanej nekropolii – Cmentarza Łyczakowskiego z grobami sławnych Polaków oraz Cmentarzem Orląt Lwowskich. Przejazd na Wysoki Zamek z Kopcem Unii Lubelskiej. Spacer , panorama Lwowa. Wieczorem obiadokolacja w restauracji w centrum Lwowa. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

2 dzień: Śniadanie w hotelu, zwiedzanie Lwowa: Katedra unicka św. Jerzego, Przejazd do centrum miasta, zwiedzanie Starówki: Zespół cerkwi Uspieńskiej, Kościół i Klasztor Dominikanów , Rynek, Kamienice przy Rynku, mi. zwiedzanie wnętrz Kamienicy Królewskiej, Ratusz, Katedra Łacińska z kaplicą Boimów, Plac Mickiewicza z pomnikiem naszego Wieszcza. Teatr Wielki Opery i Baletu. Po zwiedzaniu czas wolny. Wieczorem powrót do hotelu. Od godz.19.00 do 1.00 bankiet w hotelu z muzyką do tańca oraz alkoholem ( ½ l wódki/2 os ) Nocleg.

3 dzień: Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie, dalsze zwiedzanie Lwowa: Arsenał Miejski, Ruiny synagogi Złota Róża, dawna dzielnica żydowska, Kościół i Klasztor Bernardynów, Katedra Ormiańska, Cerkiew Prawosławna Przemienienia Pańskiego, spacer bulwarem Wolności. Czas wolny. O godz.14.00 – 15.00 odjazd w drogę powrotną do Polski. Przekroczenie granicy. Przyjazd do miejsca zbiórki w późnych godzinach wieczornych.

CENA: 650 zł/os ( grupa min. 40 osób )

W CENIE: – przejazd autokarem z WC, video, barkiem i klimatyzacją
– 2 noclegi, 2 śniadania w formie bufetu w hotelu WALENTYNA 3* na obrzeżach Lwowa, pok.2,3-os z łazienkami
– 1 obiadokolacja w restauracji we Lwowie
– bankiet z muzyką na żywo w hotelowej restauracji
– przewodnik miejscowy podczas zwiedzania Lwowa
– licencjonowany pilot z BP „Polan” na całą trasę
– ubezpieczenie NNW i KL za granicą
– podatek VAT marża

DODATKOWO PŁATNE:

Bilety wstępów we Lwowie oraz zwiedzanie z systemem TGS : 20 USD /os ( płatne pilotowi w autokarze ) Koszt wstępów obejmuje następujące obiekty: Cmentarz Łyczakowski, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Kamienica Królewska, Katedra Ormiańska, Teatr Opery i Baletu.

UWAGI:

1/ uczestnicy wycieczki muszą posiadać paszport ważny minimum 3 miesiące od daty wjazdu na Ukrainę

2/ walutą na Ukrainie jest hrywna, należy zabrać ze sobą albo walutę wymienialną (USD lub Euro) lub złotówki – w każdym kantorze istnieje możliwość ich wymiany na zrywny

3/ kolejność zwiedzania może ulec zmianie, o kolejności zwiedzanych obiektów decyduje przewodnik