Narty Włochy – Pinzolo hotel

Narty Włochy – Pinzolo hotel

Podstawowe informacje
Cena:
470 Euro/os dorosła
Zakwaterowanie:
Hotel „Quadrifoglio” 4*
Termin:
15.02-2019 – 23.02.2019
Wczasy:
Narty Włochy
W CENIE:

jak poniżej
CENA NIE ZAWIERA:

pakiet szkoleniowy Ski pass 6-dniowy:    Region Pinzolo                       

TERMIN:   15.02 – 23.02.2019

                                

      RAMOWY PROGRAM:

 

15.02             wyjazd autokarem z Pszczyny o godz. 23.00, nocny przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch z krótkimi postojami ( trasa to ok. 1.080 km )

16.02             Przyjazd do Pinzolo w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w hotelu „QUADRIFOGLIO”4*, obiadokolacja. Po obiadokolacji spotkanie informacyjne z pilotem. Nocleg

17.02 – 22.02 pobyt we Włoszech, jazda na nartach w regionie narciarskim Pinzolo – Madonna di Campiglio. Wyżywienie 2 x dziennie. 22.02            po kolacji wykwaterowanie, pakowanie bagaży i ok. godz. 22.00 odjazd w drogę powrotną do Polski ( na drogę otrzymujemy suchy prowiant za śniadanie )

23.02            Planowany powrót do Pszczyny ok. godz.12.00

 

      CENA :         

 osoba dorosła:        470 Euro +  550 zł

dzieci do 3 lat:          25 Euro +  550 zł

dzieci 3 – 7,99 lat : 250 Euro +  550 zł

dzieci 8 – 12 lat:     310 Euro +  550 zł

zniżki dla dzieci obowiązują przy 2 osobach pełnopłatnych w pokoju

dojazd własny – kwota w Euro + 200 zł/os

PŁATNE DODATKOWO:   pakiet szkoleniowy  500 zł/os  – oferta poniżej

CENA ZAWIERA:

– przejazd autokarem lux z WC, video i barkiem
– 6 noclegów w hotelu „Quadrifoglio” 4* w Pinzolo pok. 2,3,4-os. z łazienkami, pokoje 1 os dostępne za dopłatą 85 Euro
– wyżywienie 2 x dziennie ( 6 śniadań w formie bufetu i 7 obiadokolacji serwowanych składających się z przystawek, dwóch dań oraz bufetu sałatkowego i deseru )
– napoje do obiadokolacji ¼ l wina białego lub czerwonego oraz ½ l wody gazowanej lub naturalnej /os
– kolacja romantyczna przy świecach (dania regionalne) poprzedzona aperitivem w barze hotelu
– apreski po nartach przy muzyce i grzanym winie.
– korzystanie z centrum odnowy biologicznej ( sauna fińska, turecka oraz jacuzzi )
– możliwość uczestnictwa w zawodach narciarskich dla dzieci i dorosłych z nagrodami
– licencjonowany pilot z BP Polan na cały pobyt
– ubezpieczenie NNW, KL oraz SKI – TU SIGNAL IDUNA ( NNW/ 15.000 zł, KL/20.000 Euro, bagaż 1000 zł, Koszty ratownictwa / 5.000 Euro, OC/30.000 Euro, Sprzęt sportowy/ 1.000 zł )
– obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
– podatek VAT marża

ZAKWATEROWANIE:

Hotel Quadrifoglio zlokalizowany jest w centrum miasta Pinzolo z widokiem na góry, w sercu regionu Adamello-Brenta, w pobliżu wyciągów. Odległość do wyciągu gondolowego Pra Rodont 150 m.

Hotel oferuje: recepcję 24 h, restaurację w rustykalnym stylu serwującą dania kuchni regionalnej oraz europejskiej, bar, salkę telewizyjną , mały salon gier, windy, centrum odnowy biologicznej oraz prywatny parking przy hotelu.

Hotel posiada 30 komfortowych pokoi z TV, lodówką, telefonem, sejfem i centralnym ogrzewaniem, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, większość pokoi z małym balkonem.

W centrum odnowy biologicznej znajduje się : sauna fińska, łaźnia turecka, jacuzzi ( w cenie pobytu )

PŁATNE DODATKOWO: Ski pass 6-dniowy:

Region Pinzolo

209 Euro osoby dorosłe
146 Euro dzieci ur po 30.11.2002 r
Dzieci urodzone po 30.11.2010 – gratis ( jeśli rodzic wykupuje taki sam karnet dla siebie )
Region Madonna di Campiglio
Dopłata 31 Euro / dzień do karnetu „Pinzolo”
lub wykupienie od razu karnetu SKIPASS SKIAREA ( Pinzolo- Madonna di Campiglio – Folgarida – Marilleva )

Region Pinzolo – Madonna di Campiglio- Marilleva/Folgarida

280 Euro osoby dorosłe
196 Euro dzieci ur po 30.11.2002 r
Dzieci urodzone po 30.11.2010 – gratis ( jeśli rodzic wykupuje karnet dla siebie )

UWAGI DO POBYTU: Zalecamy zabranie kasków !

Pinzolo
Bardzo ładna miejscowość położona na terenie Naturalnego Parku Adamello Brenta, otoczona szczytami Dolomitów Brenta, oddalona od Madonny Di Campiglio 8 km, posiada własny ośrodek narciarski „ Doss Del Sabion”. Średniowieczne małe miasteczko pięknie położone w Dolinie Rendena na wysokości 785 m n.p.m. cieszy się ogromną popularnością ze względu na bliskość Madonny Di Campiglio. Nowe połączenie wyciągów narciarskich z Madonną Di Campiglio jeszcze bardziej podkreśla popularność tego kurortu narciarskiego

Karnet narciarski „Pinzolo” umożliwi Państwu korzystanie z 30-kilometrowych nartostrad na niewielkim rodzinnym terenie narciarskim wokół Doss del Sabion, obsługiwanym przez 10 wyciągów na wysokości między 800 a 2.100 m. Proste, łagodne stoki i średnio trudne trasy nadają się idealnie dla osób stawiających pierwsze kroki na nartach, natomiast doświadczonym narciarzom polecamy 4-kilometrowy zjazd. Zawodowi narciarze mogą wyszaleć się na czarnych trasach „Pista Competition”, na których od wielu lat rozgrywane są najważniejsze międzynarodowe Mistrzostwa Świata Juniorów w sportach zimowych. Dla snowbordzistów w miejscowości Busa di Grual znajduje się funpark z elementami tables, slides, jumps i halfpipe. Pinzolo połączona jest kolejką kabinową z terenami narciarskimi Madonna di Capiglio i Val di Sole, co umożliwia przy zakupie dodatkowego karnetu na miejscu szusowanie po najbardziej znanych stokach w Madonna di Campiglio.

SKI INFO:
Karnet narciarski „Pinzolo” umożliwi Państwu korzystanie z 30-kilometrowych nartostrad na rodzinnym terenie narciarskim wokół Doss del Sabion, obsługiwanym przez 10 wyciągów na wysokości między 800 a 2.100 m. Proste, dobrze utrzymane stoki i średnio trudne trasy nadają się idealnie zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki na nartach, jak i trochę bardziej zaawansowanym. Natomiast doświadczonym narciarzom polecamy 4-kilometrowych zjazd. Dla dzieci organizowane są dodatkowo specjalne programy. Zawodowi narciarze mogą wyszaleć się na czarnych trasach „Pista Competition”, na których od wielu lat rozgrywane są najważniejsze międzynarodowe Mistrzostwa Świata Juniorów w sportach zimowych. Dla snowbordzistów w miejscowości Busa di Grual znajduje się funpark z elementami tables, slides, jumps i halfpipe.
Pinzolo połączona jest kolejką kabinową z terenami narciarskimi Madonna di Capiglio i Val di Sole, co umożliwia przy zakupie dodatkowego karnetu na miejscu szusowanie po najbardziej znanych stokach w Madonna di Campiglio.
Madonna di Campiglio i Pinzolo
czyli najsłynniejsza Karuzela narciarska (Skiarea) Madonna di Campiglio – Pinzolo – Folgarida – Marilleva stanowi autentyczny raj dla amatorów narciarstwa i snowboardu. Oferuje około 150 kilometrów doskonale przygotowanych tras o rożnym stopniu trudności: 61 wyciągów oraz 5 snowparków, z których Snow Park Ursus to jeden z 5 najlepszych w Alpach. Najtrudniejsza trasa to DoloMitica w Pinzolo o długości 5750 metrów z różnicą poziomów wynoszącą 1248 metrów. Gondola Pinzolo Campiglio Express to najbardziej panoramiczna gondola w Dolomitach.Narciarska w Dolomitach Brenta.
Kolejka Puza dai Fo’ – Patascoss i trasy dojazdowe łączą dwa ośrodki narciarskie Madonna Di Campiglio i Pinzolo. Długość kolejki to 4 706 m, przepustowość 1800 osób na godzinę, czas jazdy około 14 minut.
Dla narciarzy to raj, dostępne są wreszcie niedocenione i przepiękne trasy w Pinzolo; 50 km dobrze przygotowanych i dośnieżonych tras na wysokości od 900 do 2100 n.p.m.
Trasy są bardzo dobrze przygotowane, naśnieżane i różnorodne. Nowoczesne wyciągi mogą przewieźć około 30 000 tyś. narciarzy w ciągu godziny. Większość naśnieżanych tras daje gwarancję dobrego szusowania również w kwietniu. Karuzela narciarska Madonna di Campiglio, Pinzolo, Folgarida, Marilleva wchodzą w skład Skipassu Skirama Adamello – Brenta. Można wykupić skipass lokalny i szusować tylko w Pinzolo lub w Madonna Di Campiglio.

Ośrodek Narciarski Pinzolo
Ponad 30 km różnorodnych wspaniałych tras, nowa kolejka do Madonny Di Campiglio, nowa trasa DoloMiticaze ze szczytu Doss del Sabion ( 2100 n.p.m.) do doliny ( 852 n.p.m.)

Ośrodek narciarski Madonna di Campiglio
60 km tras – niebieskie 33 km, czerwone 20 km, czarne 7 km
14 wyciągów krzesełkowych, 7 wyciągów orczykowych, 4 wyciągi linowe – gondole, 1 wyciąg linowy – duży wagon, najdłuższa trasa „Groste`” – 7 km, różnica poziomów 1000 m , średni stopień trudności
najtrudniejsza trasa „Spinale Direttissima” – 1,9 km, różnica poziomów 600 m
trasa Pucharu Świata „3-Tre”, 60% tras dośnieżanych za pomocą armatek
oświetlony stok Miramonti – 470 m, różnica poziomów 185 m, przepustowość wyciągów – 30 700 os./h

Pakiet szkoleniowy

Program szkolenia:
• szkolenie narciarskie 4h dziennie w grupach o różnym poziomie zaawansowania
• trening sportowy GS + SL (jazda na tyczkach, pomiar czasu, trasa specjalnie przygotowana do treningu, odgrodzona tylko dla uczestników treningu, możliwość ustawienia slalomu giganta na ok.1min 20 s, na trasie mogą trenować osoby zaawansowane oraz początkujący również dzieci)
• jazda zadaniowa
• wieczorna video-analiza techniki narciarskiej
• zawody narciarskie na zakończenie szkolenia (puchary, nagrody dla zwycięzców)

CENA PAKIETU: 500 zł/os (minimalna ilość osób 30 )
Zakup pakietu upoważnia do rabatu 30 Euro/os na zakup oferty wyjazdu ( rabat nie dotyczy oferty apartamentów )