RUMUNIA – KONKURS PŚ W SKOKACH NARCIARSKICH – 4 dni

RUMUNIA – KONKURS PŚ W SKOKACH NARCIARSKICH – 4 dni

Podstawowe informacje
Cena: 955 zł/os
Zakwaterowanie: Hotel CAPITOL 3*
Termin: 20 - 23.02.2020
Wycieczka: RUMUNIA - KONKURS PŚ W SKOKACH NARCIARSKICH 4 dni
:

 RUMUNIA – KONKURS PŚ W SKOKACH NARCIARSKICH 

TERMIN: 20 – 23.02.2020

1 dzień:

Wyjazd z miejsca zbiórki w Pszczynie godz. 4.00, z Krakowa o godz. 6.00. Przejazd przez Słowację i Węgry do Rumunii. Ok. godz. 20.00 zakwaterowanie w hotelu CAPITOL 3* w Braszowie. Kolacja w restauracji na Starym Mieście, Nocleg.

2 dzień:

Śniadanie, po śniadaniu spacer po Starym Mieście w Braszowie ( fortyfikacje, rynek, Czarny Kościół, ulica Sznurowa, zamek miejski ) Następnie przejazd do miejscowości Rasnov, zwiedzanie największego zamku chłopskiego w Transylwanii. Od godz. 14.00 Konkurs Indywidualny Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni w Rasnovie.
Po zakończeniu konkursu powrót do Braszowa, kolacja w restauracji na rynku Starego Miasta. Nocleg.

3 dzień:

Śniadanie , po śniadaniu przejazd do Bran. Zwiedzanie słynnego zamku Drakuli. Następnie przejazd do Rasnova i od godz. 12.45 Konkurs Indywidualny Pucharu Świata w skokach. Po zakończeniu konkursu powrót do Braszowa, kolacja w restauracji na rynku Starego Miasta. Nocleg.

4 dzień:

Śniadanie o godz.7.00, po śniadaniu odjazd do Polski, przejazd przez Węgry i Słowację. Planowany powrót do Krakowa ok. godz. 22.00, do Pszczyny ok. godz.24.00-1.00

CENA: 955 zł/os

W CENIE:

– przejazd autokarem turystycznym z WC, video, barkiem, klimatyzacją
– 3 noclegi, 3 śniadania w formie bufetu w hotelu CAPITOL 3* w Braszowie
– 3 kolacje w restauracji na rynku Starego Miasta w Braszowie ( napoje płatne dodatkowo )
– pilot- przewodnik na całą trasę
– realizacja programu turystycznego
– ubezpieczenie NNW i KL w TU Signal Iduna Polska ( obejmuje choroby przewlekłe )
– obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

DODATKOWO PŁATNE:
Bilety wstępów do atrakcji turystycznych zawartych w programie: ok. 50 zł/os Bilety wstępów na skocznię w Rasnovie ok. 60 zł/os
Po raz pierwszy w historii Puchar Świata w skokach narciarskich mężczyzn zawita do Rumunii! W dniach 21-22 lutego 2020 roku zawody tej rangi zostaną przeprowadzone w Rasnovie (HS97).
Zawody zostaną zorganizowane na skoczni Trambulina Valea Carbunarii. Arena gościła już konkursy Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży (2013) oraz Mistrzostw Świata Juniorów (2016). Ponadto regularnie rozgrywane są w Rasnovie zawody FIS Cup, Pucharu Kontynentalnego, zaś od sezonu 2013/2014 – Pucharu Świata kobiet.