O nas

Biuro Podróży „Polan” istnieje na rynku usług turystycznych od kwietnia 1993 roku. Od tego czasu działamy w Pszczynie bez przerwy do dnia dzisiejszego. Jesteśmy licencjonowanym Organizatorem Turystyki, wpisanym do Centralnego Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych.

Swoją działalność rozpoczynaliśmy jako organizator wycieczek szkolnych, z czasem jednak profil naszej działalności ulegał rozszerzeniu. Obecnie posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie zorganizować każdą wycieczkę, wczasy czy spotkanie integracyjne – na zamówienie naszych Klientów. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów dla grup zorganizowanych w Polsce oraz w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Białoruś, Uzbekistan, Mołdawia, Kazachstan, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan. Na co dzień organizujemy wyjazdy do Czech, Austrii, Węgier, Słowacji i Niemiec. Chętnie przygotowujemy imprezy do Francji, Grecji i Hiszpanii. Kochamy kraje bałkańskie, mamy ogromne doświadczenie w organizacji wyjazdów do Chorwacji, Czarnogóry, Albanii, Macedonii, Bośni i Hercegowiny czy Serbii. Proponujemy ciekawe wycieczki do Rumunii, Bułgarii i Turcji.

Od wielu lat współpracujemy z doświadczonymi przewoźnikami, głównie korzystamy z usług lokalnych. pszczyńskich firm transportowych. Dysponujemy doświadczoną kadrą pilotów wycieczek, głównie licencjonowanych. W wielu polskich miastach oraz za granicą korzystamy ze sprawdzonych przewodników lokalnych. Organizujemy wycieczki szkolne krajowe oraz zagraniczne, wycieczki dla zakładów pracy, eventy oraz wczasy.

Sprzedajemy oferty największych polskich touroperatorów jako ich Agent. W naszym biurze można kupić bilety autokarowe oraz lotnicze a także ubezpieczenia turystyczne. Corocznie z naszych usług korzysta ok. 4 tys osób. Wciąż się rozwijamy, udoskonalamy swój produkt, staramy się aby nasza oferta skrojona na miarę potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy i pracujemy dla Was nasi drodzy Klienci.